Úvodní strana
Dorty Mini dortíky Svatební dorty Sladký bar
Půjčovna stojanů a dekorací O mě Kontakt


Něco o mně, aneb na začátku byla jedna pastelka a kousek papíru.

Jmenuji se Jaroslava Kasálková, vystudovala jsem obor design, a moji snahou bylo spojit tento obor s něčím, co je nám všem blízké, a co nám zároveň i osladí život. Mám to štěstí představit Vám zde výsledek mé tvorby a práce, která je zároveň mou životní vášní. Už jako malá jsem ke svému životu potřebovala tvořit něco nového, čemuž jsem mohla dávat život a podobu... a proto se mým životním snem již z postýlky stala kreativní práce, ve které jsem mohla své představy převést do skutečnosti. A tak si plním jeden krásný dětský sen v nekonečnu fantazie, kde nejsou žádné hranice pro umění, které se snažím vytvářet s tou nejvyšší precizností, smyslem pro detail a láskou pro ty, co moji práci milují stejně tak, jako já.

Chtěla bych docílit toho, aby vše co prezentuji bylo nejen jedinečné svou chutí, ale zejména vynikalo svou podobou a originálním ztvárněním. Na potahování dortů používám pouze nejkvalitnější modelovací a potahovací hmoty, především od firmy Wilton, která je na trhu více jak 80 let a patří k naprosté špičce těchto výrobců.

Každý z mých dortů je originál a je výsledkem mé tvůrčí práce. Od roku 2013 je každý z mých dortů označen marcipánovou pečetí, která nese jméno Luxusní Dorty.

Dbám především na kvalitu než na kvantitu, proto nepřijímám více zakázek než těch, kterým se mohu plně věnovat a které pak mohou nést jméno mé dílny Luxusní Dorty. Objednávejte si proto své dorty v dostatečném předstihu, jinak nemohu přijetí Vaší objednávky zaručit.Objednávat můžete přes tel. 777 231 359 nebo na info@luxusni-dorty.cz
Ráda se s Vámi setkám i osobně v centru Brna. Stačí si jen domluvit termín Vaší schůzky.

Budu se těšit na setkání s Vámi,
Vaše Jaroslava Kasálková
DORTY  |  MINI DORTÍKY  |  SVATEBNÍ DORTY  |  SLADKÝ BAR  |  PŮJČOVNA  |  O MNĚ  |  KONTAKT
Vytvořila AB REKLAMNÍ MANUFAKTURA