Úvodní strana
Dorty Mini dortíky Svatební dorty Sladký bar
Spolupracujeme O mě Kontakt

Spolupracujeme

Spolupracujeme se spoustou dodavatelů, svatebními salóny a jinými subjekty na základě vylepšení našich služeb, kdy vyjednáváme výhody a slevy pro vás, naše zákazníky. Své partnery pečlivě vybíráme na základě našich dobrých zkušeností a tak za ty, které vám zde představujeme ručíme.

Elidesign
Na webových stránkách elidesign najdete nejen nabídku designérských služeb ale i spoustu doplňků a dekorací. Elidesign se věnuje především svatebnímu designu, a je tak vhodný pro nastávající nevěsty, které chtějí mít svoji svatbu jako z pohádky. Při zakoupení našich dortů a sladkých dobrot obdrží naši zákazníci slevu ve výši 10% na vybrané služby. Slevu obdržíte při předložení slevového kupónu, který zašleme na vyžádání na vaši emailovou adresu.

Cnk s.r.o.
S firmou CNK spol. s r.o. spolupracujeme nejdéle. Je to náš dodavatel a výrobce dekorativních kovových stojanů, jejichž nabídku najdete na našem druhém webu elidesign.cz. Při zakoupení našich dortů a sladkých dobrot jsme vyjednali pro své zákazníky 5% slevu na veškeré služby poskytované firmou CNK spol. s r.o. včetně nabízených stojanů na elidesign.cz. Slevu obdržíte při předložení slevového kupónu, který zašleme na vyžádání na vaši emailovou adresu.

V nejbližší době budeme přidávat další partnery s nimiž spolupracujeme a jejichž služeb můžete výhodně využít i vy, naši zákazníci.


DORTY  |  MINI DORTÍKY  |  ČOKOLÁDOVÉ DOBORTY  |  PERNÍČKY  |  SPOLUPRACUJEME  |  O MNĚ  |  KONTAKT
Vytvořila AB REKLAMNÍ MANUFAKTURA