Úvodní strana
Dorty Mini dortíky Svatební dorty Sladký bar
Půjčovna stojanů a dekorací O mě Kontakt

Kontakt a informace pro zákazníka

Jaroslava Kasálková

info@luxusni-dorty.cz
Tel.: +420 777 231 359
Facebook: luxusni-dorty

zapsaná v živnostenském rejstříku u Městského úřadu Kuřim. IČO: 76614344

Korespondenční adresa:
Brněnská 1931/6
66434 Kuřim

Adresa provozovny:
Revoluční 160/8,
620 00 Brno-Tuřany

Informace pro zákazníka:

Na uvedené adrese provozovny je pouze cukrářská výroba nikoliv prodejna či cukrárna. Výrobna není není naše vlastní, proto mne na uvedené adrese nekontaktujte ohledně schůzek ani objednávek. Veškeré informace Vám posyktnu emailem či po tel.
  • Z časových a rodinných důvodů nejsem ve většině případů schopna poskytovat osobní konzultace.
  • Na email mi napište poptávaný termín kdy zakázku potřebujete realizovat, Vaše požadavky a specifika k zakázce.
  • Termíny se obsazují 3-12 měsíců předem. Letní a víkendové termíny se obsazují velmi rychle, proto si svůj termín rezervujte s dostatečným předstihem.
  • Cena zakázky se stanovuje až po jejím konečném návrhu, do té doby Vám mohu poskytnou orientační ceny. Cenu ovlivňuje její velikost, složení a v neposlední řadě konečný design. Ten je vždy oroginální a na míru zákazníkovi, proto prosím nepožadujte přesné kopie již realizovaných zakázek viz galerie mé tvorby. Cenu si můžete spočítat i orientačně sami a to 150,- až 250,- za porci. včetně modelace a zdobení ruční prací, malbou a modelářskou činností. Porci počítám u potahovaného dortu až 200gr bez ozdob a modelace.
  • Pro rezervaci termínu je zákazník vyzván k zaplacení rezervačního poplatku ve výši 2 tis. Rezervací termínu se myslí termín, na který připadá realizace zakázky. Cena rezervačního poplatku se odečítá z konečné ceny zakázky. Rezervační poplatek je nevratný!
  • Výběr příchutí a složení výrobků Vám pošleme vždy samostatnou přílohou na email. Po Vašich požadavcích je možné složení dortu upravit dle Vašich představ, popř. s ohledem na alergie či jiná omezení.
  • Po přesné specifikaci objednávky a určení její velikosti,složení a designu je každému zákazníkovi poslána přesná kalkulace zakázky.
  • Při větších zakázkách se skládá před její realizací záloha ve výši 50% z konečné ceny zakázky.
  • Doplatek za objednané dílo je pak v případě platby na účet možné poslat jen v případě, bude-li částka připsána na účet příjemce nejpozději v den předání zakázky. Doplatek za objednané dílo je možné zaplatit i hotově v den předání zakázky.
  • Doprava Menší a dvoupatrové dorty si může zákazník převést sám. Prosím, vždy dodržujte přesný čas vyzvednutí zakázky dle naši předem ujednané dohody. V případě, že víte, že nemůžete dodržet domuvený čas, zavolejte mi! V případě větších a vícepatrových zakázek doporučujeme rezervovat si i dopravu zakázky na Vámi zvolenou adresu. Rezervace dopravy se doporučuje již při rezervaci termínu, jelikož k vzhledem ke kapacitě nejsme schopni poskytnout dopravu na všechny zakázky. Doprava je možná po celé Čr, a cena za dopravu a převoz zakázky se stanovuje dle její vzdálenosti a objemu zakázky. V neposlední řadě je do ceny započítán osobní čas strávený na cestě a náklady jako je použití chladících přepravních boxů popř. konstrukcí a pod. Cena se pohybuje cca 12,-/km
Každý dort z mé dílny je originál a nikdy nedělám jejich další kopie. Na všechna díla se vztahují autorská práva a jejich kopírování či napodobování bez souhlasu autora je porušením zákona.

Cukrářské výrobky spotřebujte do 24 hodin od předání. Skladujte v chladu a v suchu.

Pokud mezi mnou jako poskytovatelem služeb a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na této adreseDORTY  |  MINI DORTÍKY  |  SVATEBNÍ DORTY  |  SLADKÝ BAR  |  PŮJČOVNA  |  O MNĚ  |  KONTAKT
Vytvořila AB REKLAMNÍ MANUFAKTURA