Úvodní strana
Dorty Mini dortíky Svatební dorty Sladký bar
Půjčovna stojanů a dekorací O mě Kontakt

Půjčovna stojanů a dekorací

Vítejte v mé půjčovně dortových stojanů a dekorací.
Pro celkový dojem je velmi důležité, na co položíme a naservírujeme sladké dobroty. Zvláště pak, když se jedná o velmi slavnostní akt jako je svatba či jiná oslava, na které chceme pohostit ty, které máme rádi.

Zvolením nevhodného plastového podnosu se někdy stane, že nám i sebekrásnější a chutnější cupcakes zkrátka tak lákavý nepřijde. Proto nepodceňujme vhodný způsob stolování a servírování sladkých dobrot. Někdy stačí opravdu jen málo… a tam, kde je potřeba víc, např. použít svátečnější a slavnostnější dortové stojany, talířky, prostírky, krabičky na výslužky, nebo další sváteční inventář, můžete si je zapůjčit u nás.

Stojany na dorty a cukrovinky půjčuji pouze k objednávce dortů a Sladkého baru.

Zároveň Vám nabízíme i prodej dárkových krabic a krabiček, obalů na sladkosti a jiné cukrovinky z naší nabídky. Takové zboží je označeno nápisem prodej a cena je prodejní. V případě zájmu o koupi nás prosím kontaktujte na níže uvedené kontakty.

Máme rádi neotřelé a originální věci, francouzský romantický vintage styl, jemné vzory a kvalitní materiály. Snažíme se Vám nabídnout takový výběr, aby jste nemuseli kvůli sweet baru už nikam jinam. Pokud si myslíte, že vyrábíte nebo nabízíte právě to, co nám tady chybí, budeme rádi, pokud nás budete kontaktovat na
info@luxusni-dorty.cz
nebo na tel.: 777231359


DORTY  |  MINI DORTÍKY  |  SVATEBNÍ DORTY  |  SLADKÝ BAR  |  PŮJČOVNA  |  O MNĚ  |  KONTAKT
Vytvořila AB REKLAMNÍ MANUFAKTURA